Co dodat,jste borci,když jsem před pár lety o té Vaší taškařici slyšel po prvé-sem si řekl-no nésu Magor něco
takovýho ani omylem....!Mám za sebou dva ročníky-jako člen týmu,i jako sólo jezdec...a zjistil jsem,že trošku
Magor asi budu!Skvělá tra?-super zorganizovaný(smekám před pořadatelským sborem)!Doufám že se setkáme i příští
rok-Já se sice zařekl že sólo jízdu už nikdy,po letošku-to bych musel bejt fakt.....Magor,ale.....!
Počítejte se mnou!Přeju spoustu super Cyklistiky,a život a? Vám přináší jen to dobré!!! Za Tišnov Bikers Vás
zdraví Roman ,,romeo" Luňáček
Romane dikec za chválu, přepošlu fšem co se o to zasloužili. Je divný, že po tom, jak jsi jel
jednotlivce, do toho jdeš znovu. Seš asi fakt Magor. Těšíme se za rok na Tebe a vem kamarády.