Počet přístupů od května 2004.
|
Diskuzní fórum
| chjo |
 | Autor: lumpka Datum: 20. 03. 2009, 11:02:19
chjo, tady už nepíše ani ten Jaroslav | Odpovědět | |
 |  |
| vo co de |
 | Autor: priba Datum: 22. 03. 2009, 22:08:19
V márnici jsem sice nebyl, ale ticho tady fakt je. Bylo by ale blbý, kdybych psal sám sobě. Ještě
bych něco prásknul a pak byl na sebe naštvanej | Odpovědět | |
|
 |  |  |
| Re: vo co de |
 | Autor: mič Datum: 23. 03. 2009, 11:09:23
co tady blbnete | Odpovědět | |
|
 |  |  |  |
| vo nic |
 | Autor: priba Datum: 23. 03. 2009, 13:33:04
Bjukenene je to jen taková trivialitka... | Odpovědět | |
|
|